Lenovo Vibe X2 s vrstveným designem

lenovo-Vibe-X2Pokud od svého mobilního kamaráda očekáváte mimo jiné i krásný, neotřelý a hlavně moderní design, pravděpodobně by vás mohl zaujmout tento model pocházející z dílny společnosti Lenovo. Smartphone totiž dokonale odpovídá nynějším představám o luxusně provedeném přístroji, který krásně padne do ruky a zaujme již z dálky. Jestliže se na mobil podíváte z boční strany, spatříte hned několik vrstev, které působí skvělým dojmem. Zázrak pojmenovaný jako Lenovo Vibe X2 toho však skrývá mnoho i ve své hardwarové části.

Výkonné osmijádro

Čelní postavení zabírá ve vnitřní části tohoto telefonu osmijádrový procesor. Ten je dále doplněn 2 GB operační paměti a pro vaše osobní záležitosti je vyhrazeno 32 GB prostoru. Mobilní telefon hravě zvládá funkci dual SIM full active. To znamená, že můžete být směle na příjmu na obou telefoních číslech zároveň. Pokud po vás někdo přitom touží na jednom z nich a hovor přijmete, můžete se během hovoru přepnout i na druhé číslo. Budete tak dostupni opravdu pro všechny.

Odolný proti poškrábání

Mobilní telefon se skvěle drží i přes svoji velikost. Úhlopříčka displeje měří 5 palců a zajišťuje tak super rozlehlou plochu. Displej je přitom kryt sklem Gorilla Glass, které zajišťuje určitou ochranu vůči vnějším vlivům. Lenovo Vibe X2 pochopitelně podporuje WiFi připojení, GPS navigaci a nechybí ani nejrychlejší 4G LTE síť.

Zaujal vás tento model? Není divu, jeho pozitiva rozhodně vedou. Lenovo telefony zkrátka slaví úspěch. Pokud k nákupu využijete služeb eshopu www.here-shop.cz, bude české menu v ceně včetně odladěného firmware a dvouleté záruky. Vždy zde můžete navíc využít servisní místo v ČR.