Lenovo A850+ – mobil pro práci i zábavu

hs-28-369-800x640U tohoto modelu Lenovo přichází s velkým displejem, který skvěle poslouží při práci i zábavě. Pro tuto recenzi jsem si mobilní telefon objednal z internetového obchodu www.here-shop.cz, se kterým mám velmi dobré zkušenosti již z dřívější doby. Při komunikaci s prodejcem se nevyskytly žádné problémy a vše probíhalo naprosto v pořádku. Je zde pochopitelně 2 letá záruka, za příplatek ji ovšem lze prodloužit na 3 roky. V případě poruchy využijete servis v ČR, který se konkrétně nachází v Plzni.

Skvěle řešený displej

Jak již jsem nastínil v úvodu, na první pohled uživatele zaujme 5,5 palcový kapacitní displej, jenž reaguje až na pět prstů zároveň. Při slunečném počasí se zde nemusíte obávat horší čitelnosti, ba právě naopak. Výhodu mobilního telefonu Lenovo A850+ dále představuje české menu, a proto nejsou na místě starosti s jazykovou bariérou.

Obsah balení

Popisovaný přístroj spadá do kategorie takzvaných dual sim modelů. Obě sim karty jsou přitom aktivní i při datových přenosech. V balení se kromě mobilního telefonu můžete těšit na nabíječku, USB kabel, sluchátka a baterii. Vybírat můžete ze dvou barevných provedení. Já jsem si zvolil klasickou černou, pro dámy se naopak může spíše hodit elegantnější bílá.

Dostačující fotoaparát

Co se týče pořizování fotografií, poslouží Lenovo A850+ skvěle na vytváření snímků díky čočce s rozlišením 5 Mpx. Využít přitom můžete i přední kameru. Samozřejmostí je podpora 3G sítí, WiFi a GPS navigace.

Výkon jako přednost

Lenovo A850+ disponuje osmijádrovým procesorem, který se zaslouží o perfektní výkon. Hravě zvládá náročnější 3D aplikace bez sebemenších chybiček. Odladěný firmware se postará o plynulý chod. K dispozici dále máte 4 GB volného místa. Pokud vám to nebude stačit, jistě si poradíte za pomoci SD karet.