Elephone P5000 – váš společník na dlouhé cesty

Elephone P5000Pokud rádi podnikáte nejrůznější výlety do přírody, kde elektřina tak nějak ještě nedorazila nebo jen máte rádi dlouhou výdrž vašeho mobilního společníka, budete dozajista okouzleni novým modelem od čínského výrobce telefonů značky Elephone. Ten totiž vydal přístroj nesoucí označení P5000 a jak již ze samotného názvu lze vyčíst, baterie má kapacitu větší než 5 000 mAh, velká výdrž je proto opravdu zaručena.

Již vás nebudu dlouho napínat. Kapacita mobilního telefonu Elephone P5000 činí neuvěřitelných 5350 mAh a jednoznačně tak s tímto číslem obsadí přední příčky. Pokud bych měla toto magické číslo vyjádřit trochu srozumitelněji, smartphone vám vydrží dělat společnost celkem 4-10 dnů, vše se pochopitelně ještě odvíjí od míry vašeho užívání.

Příjemně velký displej

Jak již jsme si u chytrých telefonů zvykli, displej se stále zvětšuje. U tohoto modelu se v úhlopříčce jedná o pěkných 5 palců. Displej je přitom kapacitní a skvěle čitelný i za přímého slunečního svitu. Pro zachycení vašich zážitků poslouží zadní 13 MPx fotoaparát i přední 8 MPx snímač.

Osmijádrový zázrak

Nejen baterii lze u tohoto mobilního telefonu považovat za skvělou. Pozadu nezůstal ani osmijádrový procesor s frekvencí 1,7 GHz pro každé jádro. Chybět nesmí ani 2 GB RAM a výkonný grafický akcelerátor zasluhující se o nevídaný zážitek i z náročných her či animací. Výrobce dále pamatoval i na nejrůznější senzory – například magnetický či gyroskop. Úložný prostor přitom činí příjemných 16 GB.

Pokud nepatříte mezi milovníky cizích jazyků, jistě vás potěší menu v češtině. Odladěný firmware, dvouletá záruka či servisní místo v České republice už jsou jen takové třešničky na dortu, které dělají z internetového obchodu Here-shop.cz pro Elephone telefony tu správnou základnu k realizování vašeho nákupu. A cena? 7 000 korun.